O nás

AGENTURA EDUCO je společnost zabývající se jazykovým vzděláváním od roku 1990.

Zaměřujeme se na zajišťování firemní jazykové výuky pro společnosti, státní organizace a instituce. Pro mnoho našich zákazníků jsme se stali dlouholetým a výhradním dodavatelem jazykových služeb. Získali jsme si renomé pro kvalitní přípravné kurzy na Cambridgeské zkoušky.

Spolupracujeme s nejlepšími zahraničními jazykovými školami a zprostředkováváme jazykové studium v zahraničí včetně dopravy a letenek. Vzhledem k tomu, že kategorie jazykové kurzy v zahraničí v současné době spadá do služeb cestovního ruchu, od roku 2010 máme licenci cestovní kanceláře, abychom tyto služby mohli poskytovat. Máme sjednáno pojištění proti úpadku cestovních kanceláří.

Vlastní výukové centrum AGENTURA EDUCO v Praze 7 s moderním zázemím, kde probíhá individuální výuka a některé semestrální  jazykové kurzy pro veřejnost. Výuku je možné mít také v ZŠ Korunovační na Letné (Praha 7). Děti vyučujeme komunikativní metodou s velkým prostorem pro konverzaci, takže se velmi rychle rozmluví.

Pro naši dlouholetou zkušenost s výukou cizinců .jsme vyhledáváni jak cizinci žijícími u nás, tak i skupinami ze zahraničí.

Dbáme na individuální přístup ke klentovi.

Od roku 2006 jsme obdrželi od Evropské unie již čtyřikrát grant na námi zpracované projekty – Odborné pracovní stáže v zahraničí pro lidi na trhu práce. Na tyto projekty s námi vyjelo do zahraničí několik desítek absolventů vysokých škol, OSVČ, nezaměstnaných a zaměstnanců. Řada našich firemních klientů využila tuto možnost poslat s námi do zahraničí na odbornou stáž své zaměstnance, aby se získali nové profesní zkušenosti a získali jistotu v cizím jazyce v native prostředí. Poslední projekt se ukončil v květnu 2014. Byli jsme autory včech zmíněných projektů.

Jsme členy AJŠ - Asociace jazykových škol a agentur ČR. Známe potřeby českého jazykového trhu, naše jednatelka ing. Alice Vondráčková se ve dvouletém funkčním období aktivně podílela na chodu předchozí asociace AJŠA jako viceprezident.

Jsme členy Hospodářské komory ČR.

Záruka kvality našich služeb:

 

  • Jsme členy AJŠ - Asociace jazykových škol 

 

Kontakt

AGENTURA EDUCO language school
Argentinská 38
Praha 7
17000

+420 233 312 187
+420 724 777 108

 

© 2013 - 2014 Všechna práva vyhrazena.