Jazykové kurzy v zahraničí a stáže

Vítáme Vás na našich stránkách věnovaným jazykovým kurzům v zahraničí.

Studium cizích jazyků v zahraničí je výborný způsob, jak udělat výrazný pokrok ve studiu, načerpat novou motivaci, odpočinout si od každodenních starostí a uvolnit svou mysl. V zahraničí uvidíte mnoho věcí z nadhledu a učení Vám půjde samo. Poznáte nová krásná místa a naleznete nové přátele. Jazyk si osvojíte příjemným prožitkem. V kontaktu s rodilými mluvčími si ověříte, jak na tom s jazykovými znalostmi opravdu jste. Poznáte novou kulturu, zažijete spoustu zábavy a získáte nové zkušenosti. Jazykový kurz v zahraničí je investice, která se Vám brzy vrátí.

Pomůžeme Vám s výběrem vhodné školy a vhodného kurzu. Zajistíme Vám letenky, transfer z letiště nebo Vám poradíme s návaznou dopravou.

V naší nabídce jsou školy z Velké Británie, Francie, Německa, Malty, Itálie, Španělska, USA, Kanady, Austrálie a Nového Zélandu.

Nabízíme jazykové pobyty pro všechny věkové kategorie: děti, juniory, dospělé, a seniory 55+.  Zaměření a intenzitu jazykového kurzu je možné si vybrat podle svých potřeb (všeobecné, business, přípravné na mezinárodní zkoušky a další).

Nabízíme jednak krátkodobé jazykové pobyty od jednoho či dvou týdnů a jednak dlouhodobé studium cizího jazyka v délce až jednoho školního roku.

Jazykové kurzy v zahraničí nabízíme již od roku 1996 a spolupracujeme pouze s prověřenými a kvalitními zahraničními jazykovými školami. V řadě jazykových škol jsme byli osobně, abychom se přesvědčili o kvalitě nabízených služeb. Z důvodu, že jazykové kurzy v zahraničí spadají podle české legislativy do kategorie cestovních služeb, stala se AGENTURA EDUCO také cestovní kanceláří, abychom je mohli I nadále nabízet. Naše cestovní kancelář je pojištěna proti úpadku u Europäische Reiseversicherung AG. Seznam pojištěných kanceláří naleznete zde.

Proč si objednat zahraniční jazykový pobyt u nás
  • S námi ušetříte - naše cena je nižší, než pokud si kurz objednáte u zahraniční školy přímo.
  • Poskytujeme slevy při dlouhodobých pobytech (od 8 týdnů).
  • Osobní přístup – nabídku jazykového pobytu Vám připravíme na míru podle Vašich potřeb.
  • Jasné ceny a kompletní informace.
  • Přihláška ke studiu v zahraničí se dá vyřídit pohodlně elektronickou cestou, ale rádi se Vám budeme věnovat osobně v naší kanceláři.

 

Kontakt

AGENTURA EDUCO language school
Argentinská 38
Praha 7
17000

+420 233 312 187
+420 724 777 108

© 2013 - 2014 Všechna práva vyhrazena.