Individuální kurzy

Zaměřte se jen na to, co skutecně potřebujete!

Individuální jazykové kurzy jsou určeny pro každého, kdo má zájem naučit se rychleji cizímu jazyku nebo jen oživit a zlepšit svou dosavadní znalost.

Je to nejefektivnější způsob výuky.


Proč zvolit individuální výuku?Časová flexibilita

Díky časové flexibilitě je individuální výuka výborným řešením i pro ty, kteří nemohou na kurz docházet pravidelně.

Efektivita

Díky intenzivnějšímu zapojení studenta je pokrok větší než ve skupině,. Proto je to nejvhodnější způsob výuky, pokud se potřebujete naučit cizí jazyk rychle.

Obsah výuky

Zaměříme se na to, co skutečně potřebujete. Lekce lze zaměřit konverzačně, gramaticky, odborně, nebo kombinovaně, včetně přípravy na mezinárodní zkoušky.

Volba lektora

Zvolíte si, zda chcete mít vyučujícího českého lektora, nebo rodilého mluvčího. Dále si určíte místo a čas výuky, a také jak často byste kurz potřebovali. My Vám na základě toho vybereme vhodného lektora.


Feedback

Jana Zajíčková

Manažer

Při nástupu do nového zaměstnání jsem si potřebovala osvěžit angličtinu a získat jistotu v obchodní konverzaci na e-mailu i po telefonu. Educo mi zajistilo výborného lektora, se kterým byly hodiny zajímavé a posunuly mne rychle kupředu.

Milan Kolář

OSVČ

Moc rád cestuji a potkávám nové lidi. Educo přizpůsobilo výuku mým potřebám, takže jsem se v krátké době naučil vše potřebné pro svoji cestu do Provence. Za mě 5 hvězd pro individuální kurzy.