Kód kurzu   Den Čas výuky Začátek 1. pol. Konec 1. pol. Poč. hod. v 1. pol. Cena 1. pol.  
English Immersion Course - Intermediate (with Peter)
                 
English Immersion Course - Intermediate / Upper-intermediate (with Mike, UK)
                 
                 

Speciální konverzační kurz angličtiny s rodilým mluvčím. Naše kurzy pro veřejnost probíhají komunikativní metodou, tento speciální kurz anglické konverzace pro malou skupinu  jde však ještě o krok dále.

Mnoho lidí si spojuje jazykovou výuku se školní docházkou, kterou v minulosti prošli. Potom může vzniknout blok, který brání rychlému zvládání jazykové výuky nebo vůbec chybí odhodlání a chuť nějaký kurz absolvovat. Máte představu, že byste s rodilým mluvčím raději konverzovali v kavárně či na na nějaké kulturní akci, než docházet na jazykovou výuku do učebny? Potom je tento kurz určen právě Vám.

Vytvořili jsme kurz, kde každou hodinu budete vnímat jako zážitek nebo společenskou záležitost, kterou si budete aktivně spoluvytvářet. Lidský mozek a paměť fungují na pricipu prožitků. Pokud je událost emočně podbarvená příjemným prožitkem, získané informace tímto způsobem si mnohem snadněji a na dlouho zapamatujete. Doslova se v angličtině vnoříte do zajímavého tématu nebo prostředí, pro což existuje odborný název language immersion.  Na tomto principu je koncipován náš kurz.

Miniskupina do 5 osob.

Den a čas výuky je fixně daný. Každá lichá výuka je mimo učebny, každá sudá výuka je v našich učebnách k rozvinutí a zapamatování si probrané látky a slovíček z minulé hodiny, která proběhla jinde.

Jak bude kurz English immersion probíhat? Sami účastníci kurzu budou střídavě spolurozhodovat, kde se příští hodina uskuteční. Tím se i některá témata konverzace budou přizpůsobovat Vašim zájmům a koníčkům. 

Výuka proběhne řekněme v muzeu, kavárně, společné procházce, v hospodě nebo na výstavě, kterou si společně prohlédnete a budete o ní společně diskutovat. Z vašeho společného zážitku vyplyne i Vaše domácí příprava na další hodinu. Také lektor si připraví materiály k předchozí hodině, které budou předmětem konverzace v sudém týdnu v učebně. Výuka v sudých týdnech je do učeben situována záměrně, protože lidská paměť potřebuje zopakování probraného po týdnu, aby se zafixovalo zapamatování.

Tato naše metoda klade samozřejmě zvýšené nároky na lektora, který musí být vzdělanou, ale také zajímavou a kreativní osobností a podle toho jsme Vám ho vybrali.

Tento jazykový  kurz, který jsme vyvinuli, je první svého druhu u nás, připojte se do tohoto unikátního projektu.

 

Zde si můžete stáhnout přihlášku do kurzu pro veřejnost a podmínky v pdf nebo excelu. Vyplněnou přihlášku nám můžete zaslat e-mailem na office@educo.cz.

Přihláška_kurz pro veřejnost_ prihla_FO_14.pdf (89,5 kB)

Přihláška_kurz pro veřejnost_ prihla_FO_14.xls (303104)

Podmínky pro účastníky jazykových kurzů pro veřejnost 0320….pdf (29872)

English Immersion Course

Total English immersion courses - create your English classes by yourself :-)

The participants help to create the course activities outside (events and places attanding together with their teacher) according to their interest, wishes and hobbies. Enrol to this course, improve your English and have fun with us.

Kontakt

AGENTURA EDUCO language school
Argentinská 38
Praha 7
17000

+420 233 312 187
+420 724 777 108

© 2013 - 2014 Všechna práva vyhrazena.