Kurzy pro veřejnost

V jazykové škole Educo používáme komunikativní a konverzační metodu výuky. V našich jazykových kurzech vyučují kvalifikovaní a zkušení učitelé cizích jazyků. Ve všeobecně zaměřených kurzech a v přípravných kurzech na zkoušky Cambridge (FCE, CAE, TOEIC, TOEFL) vyučují většinou čeští lektoři. Konverzační kurzy vedou rodilí mluvčí.

Látka je probírána systematicky a důkladně procvičována. Studenti pracují a konverzují také v párech, aby co nejvíce v hodinách mluvili.

Při výuce jazyků používáme audio nahrávky, DVD, data projektor a také aktuální texty z různých zdrojů (internet, specializované učebnice, noviny a podobně).

Někteří lektoři hrají na hudební nástroj, používají ho ve výuce. Písničky v cizím jazyce napomáhají zapamatování slovní zásoby.

Samozřejmostí v našich kurzech je příjemná atmosféra a přátelský vztah s vyučujícím.

Nabízíme jazykové kurzy angličtiny, němčiny, francouzštiny, italštiny, ruštiny, češtiny pro cizince (Czech for foreigners). V nabídce naší jazykové školy jsou kurzy pro dospělé, pro děti i pro seniory.

Průměrný počet studentů ve skupinách je 5 osob. Maximální počet je 8 osob.

Jazykové klurzy pro veřejnost probíhají v Korunovační ulici, Praha 7 - Letná. Ranní kurzy pro veřejnost na adrese Argentinská 38, Praha 7.

Rozvrhy jazykových kurzů podle jazyků:

angličtina

němčina

francouzština

španělština

čeština pro cizince

 

Kontakt

AGENTURA EDUCO language school
Argentinská 38
Praha 7
17000

+420 233 312 187
+420 724 777 108

© 2013 - 2014 Všechna práva vyhrazena.