Jazykové kurzy pro děti

 

Vyberte si z dětských jazykových kurzů. Rozvrh jazykvých kurzů pro děti

Skupinové jazykové kurzy pro děti probíhají v našich prostorách v Praze 7.  Kurzy jsou rozděleny podle věku dětí a pokročilosti. Viz rozvrhy kurzů. Maximální počet dětí ve skupině je 6.

Druhou možností je individuální výuka pro dítě, která je velmi efektivní zejména, pokud se dítě potřebuje rychle zdokonalit a výuku zacílit na konkrétní nedostatky.  Můžete své dítě přihlásit i s kamarádem / kamarády, potom Vám vytvoříme miniskupinu na míru za výhodnou cenu.

Ať už si vyberete individuální výuku nebo skupinový kurz, vždy klademe důraz na to, aby se děti rychle rozmluvily, domluvily a ztratily ostych mluvit. Naše výuka dětí probíhá komunikativní metodou, což na školách bohužel stále často chybí.

Lektory pro výuku dětí pečlivě vybíráme. Kromě potřebné kvalifikace a praxe je u jazykové výuky dětí velmi důležité, aby vyučující byl trpělivý, rád pracoval s dětmi a uměl je zaujmout.

Snažíme se děti nezahlcovat učebními materiály, zjistíme, jakou učebnici dítě používá ve škole a tyto materiály postupně doplňujeme o procvičovanou látku.

Výuka může probíhat i u vás doma, čemuž dává hodně rodičů přednost. Děti jsou dnes zatíženy velkým množstvím kroužků, na které dochází a tak můžou alespoň výuku jazyka zvládat v klidu svého domova.

Nabízíme také jazykové kurzy v zahraničí pro děti a mládež v Anglii, Maltě, Francii, Španělsku a Německu.

Kontakt

AGENTURA EDUCO language school
Argentinská 38
Praha 7
17000

+420 233 312 187
+420 724 777 108

© 2013 - 2014 Všechna práva vyhrazena.