Individuální výuka

Individuální jazykové kurzy jsou určeny pro každého, kdo má zájem naučit se cizímu jazyku nebo jen oživit a zlepšit svou dosavadní znalost. Zlepšení je rychlejší než ve skupině, je to vhodný způsob výuky zejména, pokud se potřebujete naučit cizí jazyk rychle. Individuální hodiny jsou velmi vhodné rovněž pro klienty, kteří s jazykem začínají po několikáté nebo se již učí dlouho, ale stále mají problém jazyk aktivně používat. Potom se výuka zaměří na konkrétní nedostatky v jazyce a klient se postupně rozmluví Je to nejefektivnější způsob výuky.

Díky časové flexibilitě je výborným řešením i pro ty, kteří nemohou chodit pravidelně. S vyučujícím je vždy možná domluva ohledně obsahu výuky a další plánované lekce.

Tyto kurzy nejsou nijak věkově omezeny, hodí se pro děti, dospělé i seniory. Lekce mohou být zaměřeny konverzačně, gramaticky, odborně či kombinovaně, vše podle Vaší potřeby.

Můžeme Vám nabídnout individuální kurzy angličtiny, francouzštiny, němčiny, španělštiny, italštiny, ruštiny, češtiny pro cizince a některých dalších jazyků.

Můžete si vybrat mezi českým vyučujícím či rodilým mluvčím..Také si můžete zvolit místo, dobu výuky a jak často chcete, aby kurzy probíhaly.

Aby Vás jazyková výuka bavila a těšili jste se na ni, nestačí jen kvalifikace a praxe lektora, ale měli byste si s ním rozumět i osobně. V případě, že tomu tak není, oceníme, pokud nám to dáte co nejdříve vědět a lektora Vám samozřejmě vyměníme.

Kontakt

AGENTURA EDUCO language school
Argentinská 38
Praha 7
17000

+420 233 312 187
+420 724 777 108

© 2013 - 2014 Všechna práva vyhrazena.