Další služby

Intenzivní tematické jazykové tréninky

Připravíme pro Vás dvou až sedmidenní intenzivní jazykové tematické tréninky (např. příprava na zahraniční služební cestu, prezentaci, obchodní korespondence, obchodní jednání, angličtina pro call centra, příprava na přijímací pohovor a jiné). Téma semináře si můžete samozřejmě zvolit dle Vašich potřeb.

Jazykové kurzy v zahraničí

Zajistíme pro Vás či Vaše zaměstnance studium jazyků v zahraničí. Ideální je, pokud zahraniční jazykový kurz navazuje na výuku, která u Vás probíhá. Často dojde k navázání nových osobních i pracovních kontaktů. S výběrem vhodné zahraniční školy a kurzu Vám rádi poradíme. Máme rozsáhlou síť osvědčených a spolehlivých partnerů po celém světě. Celou řadu škol jsme osobně navštívili a mohli jsme se tak přesvědčit o jejich kvalitě. Studium v zahraničí využívá řada našich firemních klientů jako zajímavý benefit pro své zaměstnance.

Internship

Internship je umístění odborníků na dobu od 1–6 týdnů ve firmách v zahraničí. Jedná se o umístění Vašeho zaměstnance ve společnosti podobného zaměření v zahraničí. Výhodou pro zaměstnance je zdokonalení se ve znalostech angličtiny (nebo francouzštiny ve Francii) a seznámení se s odlišným pracovním prostředím. Získané znalosti a postřehy pak může zaměstnanec uplatnit v mateřské organizaci. Významné je také navázání nových obchodních a profesních kontaktů, z kterých může vyplynout zajímavá spolupráce firem či konkurenční výhoda na trhu.

 

Kontakt

AGENTURA EDUCO language school
Argentinská 38
Praha 7
17000

+420 233 312 187
+420 724 777 108

© 2013 - 2014 Všechna práva vyhrazena.