Firemní jazyková výuka

S firemní jazykovou výukou a individuálním přístupem v organizaci firemních jazykových kurzů máme bohaté zkušenosti již od roku 1990.

Pomůžeme Vám navrhnout a vypracovat optimální plán výuky, který bude nejlépe odpovídat Vašim cílúm a představám. Společně rozdělíme zaměstnance podle jejich aktuální jazykové úrovně a podle toho, zda mají být účastníky individuální nebo skupinové jazykové výuky.

Rádi vám nabídneme variabilní a efektivní formy učení, které budou odpovídat požadavkům na místo, čas, způsob a intenzitu studia. Garantujeme kvalitu výuky, lektory si pečlivě vybíráme a prověřujeme. Naše škola se může pochlubit minimální fluktuací lektorů, což považujeme za velmi důležité pro chod jazykových kurzů a spokojenost klientů.

Používáme moderní a osvědčené učebnice a materiály k výuce z různých zdrojů tak, abychom procvičili látku v kurzech způsobem, zajímavým pro účastníky.

Jsme členem AJŠA - Asociace jazykových škol a agentur ČR a dodržujeme zásady ukotvené ve společném kodexu kvality.

Kvalifikace lektorů

Naši lektoři jsou vysoce kvalifikovaní čeští i zahraniční profesionálové. Lektoři jsou testováni po stránce odborné a psychologické. Velmi důkladně jsou prověřovány také schopnosti vedení výuky. Tímto náročným způsobem výběru našich lektorů garantujeme našim klientům vysoký standard našich služeb. V průběhu výuky je možné v případě potřeby změnit českého lektora za rodilého mluvčího a naopak.

Pro lektory pořádá AGENTURA EDUCO průběžně metodická školení a workshopy, kde si navzájem vyměňují své zkušenosti a poznatky

 

 

Místo výuky

Výuku můžeme zajistit nejen v Praze, ale kdekoli v České republice. Výuka může probíhat ve vaší firmě, nebo v našem jazykovém centru v Praze 7. Další možností je zorganizování intenzivního jazykového tréninku v rekreačním zařízení mimo Prahu.

Kontakt

AGENTURA EDUCO language school
Argentinská 38
Praha 7
17000

+420 233 312 187
+420 724 777 108

© 2013 - 2014 Všechna práva vyhrazena.