Jazyková výuka

Vyberte si z naší nabídky kvalitních jazykových kurzů. Ať se rozhodnete pro kterýkoli typ výuky, individuální, skupinové,  jazykové výuky ve firmách na míru nebo kurzy pro děti, garantujeme vysokou kvalitu výuky a lektory s velkou zkušeností. 

Upřednostňujeme komunikativní metodu výuky, tomu je přizpůsobená naše nabídka kurzů i výběr učebnic a vhodných doplňkových učebních materiálů. Citlivým a profesionálním přístupem našich lektorů klademe důraz na překonání přirozeného ostychu klientů mluvit a dělat chyby. Účastníci našich kurzů postupně získají jistotu a radost z konverzace v cizím jazyce.

Náš tým v naší jazykové škole AGENTURA EDUCO Vám pomůže s výběrem vhodného kurzu a typu výuku podle toho, k čemu a jak rychle potřebujete cizí jazyk využívat.

Můžete si také vyplnit on-line test na našich webových stránkách, který Vám pomůže určit úroveň Vašich jazykových znalostí.

Vybrat si můžete především z těchto jazyků: angličtina, němčina, francouzština, španělština, italština, ruština, čeština pro cizince. U individuální výuky nabízíme i další jazyky.

V naší nabídce jazykové výuky najdete:

Jazykové kurzy pro veřejnost                                   Jazykové kurzy pro děti  
Firemní jazykové kurzy                                              Jazykové kurzy 55+  
Individuální výuka                                                      Czech for foreigners  

 

Kontakt

AGENTURA EDUCO language school
Argentinská 38
Praha 7
17000

+420 233 312 187
+420 724 777 108

© 2013 - 2014 Všechna práva vyhrazena.